Dzisiaj jest 15 maja 2024, 01:04


Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [mk1] Czy warto łatać tę budę???
Post: 23 paź 2012, 20:16 
Pasażer w VW

Rejestracja: 14 paź 2012, 11:49
Posty: 10
Samochód: Golf mk1
Rok produkcji: 1982
Zaawansowanie prac: 1%
Witam, nosze się już od roku z zamiarem odbudowy mk1. Samo auto dostałem także nie zwracałem uwagi na stan przy odbiorze ale jak już plany zaczynają mieć terminy to zacząłem się zastanawiać czy łatać tą budę czy szukać jakiegoś projektu do odkupienia...

Porobiłem troszkę zdjęć... wiem, że nie za wiele można z tego wyczytać ale mam nadzieję że ktoś pomoże mi ocenić stan nadwozia. Golfik miał sierpy więc nadkola zjedzone...
Silnik wyjęty 1.8 benzyna. Auto stoi upchane w garażu między gratami dlatego ciężko było mi dobrze obcykać foty.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

[img]https://lh3.googleusercontent.com/--hO5ig5z8fQ/UIbpJHus_PI/AAAAAAAAAEI/RPF3wZk8XwM/s512/DSC_0681%2520%2528Kopiowanie%2529.JPG[/img

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: [mk1] Czy warto łatać tę budę???
Post: 23 paź 2012, 22:43 
Początkujący kierowca

Rejestracja: 25 wrz 2012, 16:42
Posty: 43
Lokalizacja: Śląsk/Rybnik
Samochód: GTI
Rok produkcji: 83
Zaawansowanie prac: 75%
U mnie było gorzej ale jakos sie udalo. Jak zrobisz tego bedziesz mial wieksza satysfakcje niz odkupisz od kogos zaczety projekt. Zawołaj jakiegos blacharza zeby ocenil ile trzeba wpakowac.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: [mk1] Czy warto łatać tę budę???
Post: 25 paź 2012, 10:15 
Pasażer w VW

Rejestracja: 14 paź 2012, 11:49
Posty: 10
Samochód: Golf mk1
Rok produkcji: 1982
Zaawansowanie prac: 1%
a gdzie szukać 'blach'? słyszałem ze klokkerholm robi dobre elementy, czy ktoś to może potwierdzić???
Chodzi mi o to czy szukać na upartego klokkerholma czy kupić jakiekolwiek i oddać do piaskowania i malować porządnie od gołej blachy.
Czy może klokkerholma też wypadało by piaskowac ale jest to lepsze blacha i nie będzie jej jadło tak jak 'gorszych' zamienników...???

Może ktoś ma jakieś namiary gdzie mogę kupić w jednym miejscu wszystkie potrzebne elelemnty?
Na allegro pojawiają się co jakiś czas elementy ale pojedynczo i nie wiadomo jakiego producenta ;/


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: [mk1] Czy warto łatać tę budę???
Post: 29 paź 2012, 20:59 
Pasażer w VW

Rejestracja: 26 mar 2012, 19:25
Posty: 18
Samochód: Golf MKI 1.5
Rok produkcji: 1979
Zaawansowanie prac: 51%
potwierdzic klokkerholma mogę..
u Ciebie tragedii nie ma :) - śmignął bym to piaskiem - tam gdzie masz ogniska rdzy i wtedy się dowiesz - nie zawsze dziura wypadnie. My do naszego sztrucla blachy braliśmy z allegro. Lezy tego troche ale niektórych trzeba się naszukać.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net