Dzisiaj jest 09 maja 2024, 10:35


Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Mk1 Cabrio Bordeaux Etienne Aigner 90'
Post: 11 maja 2017, 18:30 
Pieszy

Rejestracja: 13 kwie 2017, 23:03
Posty: 5
Samochód: Mk1 Cabrio Bordeaux Etienne Aigner
Rok produkcji: 1990
Zaawansowanie prac: 99%
MODEL / ROK PROD.: Bordeaux Etienne Aigner 1990r
SILNIK: 1.8 2H
UKŁAD DOLOTOWY: Oryginał
UKŁAD WYDECHOWY: TA śmietnix na ta chwile, ale będę się go pozbywał
KOŁA: Porsche Teledial 16" 7 cali przód, 8 cali tył
ZAWIESZENIE: Gwint Supersport
UKŁAD HAMULCOWY: Seria
BODY-KIT: Karmann
ŚRODEK: Etienne
CAR-AUDIO: Genesis Sound System w budowie
INNE: El. Szyb, Hydraulika Dachu, El. Reg. Reflektorów, Grzane Tyłki, Wspomaganie kierownicy

Plany:
doprowadzić wszystko do oryginału, doprowadzić wszystko do ładu, składu i porządku, odtjuningować parę rzeczy, z którymi poniosło poprzedniego właściciela, jak np. wnętrze które obszył w jakąś K***A alcantare bo to bordowe było brzydkie, itp itd.

Standardowo trochę historii:
nie jest to moje pierwsze cabrio, poprzednikiem jest Fashionline z 92 roku, z którym się rozstałem pod koniec 2012 roku i śmiga do tej pory po czeskiej Pradze u kolegi Tomas Mocarnik i ma się nieźle.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

po 4 latach stwierdziłem ze czas najwyższy sprawić sobie znowu cabrio bo brakowało jakiegoś staruszka pod skrzydłem więc zacząłem poszukiwania. Założenie było, żeby ustrzelić egzemplarz w jednej z topowych wersji zgodny z vinem i nie ściągany z drzewa i tak oto w Bawarii znalazłem bordowego etienne'a z el. szyb i hydrodachem na pokładzie i w VIN'ie.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

kilka telefonów, trochę zdjęć i wysłałem lawetę po moją nową zabawkę. po przyjeździe dokładne oględziny, kilka rzeczy, które mi się nie spodobały, typu dokładka, lampy przód, grill, ręczny i gałka w stylu "rejsing amelinium", steffany pomalowane chyba pędzlem, i zrujnowane karmanny bo przecież trzeba było jakoś upchnąc te potężne koła. Niemiecki tjuning pełną gębą, ale oczywiście TUV na wszystko :) hehe
całe szczęście oznak korozji brak co mnie bardzo ucieszyło ale lakier jak to na aucie z 26 letnim stażem... tu ryska, tam wgniotka, tam odprysk i tak zapadła decyzja, że żarty się skończyły i rozbieramy furę i malujemy wszystko :) obecnie auto rozebrane na części pierwsze pomału sie maluje, fchowiec przedni, ale czas to On ma :)

Auto niestety zakupiłem bez oryginalnego wnętrza, tak wyglądało wnętrze z jakim auto do mnie zjechało, ale całe szczęście jest ebay :) i niczym szóstkę w totka ustrzeliłem bordowe wnętrze, z boczkami pod elektrykę szyb, oraz grzanymi tyłkami, cena wprawdzie była dość zaporowa, ale śledzę rynek części dość uważnie od kilku lat i nie mogłem tego wnętrza przepuścić więc udałem się na wycieczkę do niemcowni po moje wymarzone wnętrze. Nie mam zdjęć co prawda, pewnie niebawem je odkopie to coś wrzucę.

Obrazek

Fantów trochę się nazbierało, gdyż kilka cabrioletów przewinęło się przez moje i mojego przyjaciela Zibena ręcę, więc wszelkie uszkodzone plasticzki, pierdołki, gumki, śrubki będą doprowadzone do ładu, inne trzeb było nabyć, jak np. koła. ponizej przmiarka docelowych kół na szybko na pale bez żadnej regulacji.

Obrazek

Obrazek

a jeśli chodzi o aktualny stan to wygląda to tak... jak wypchnąłem go na światło dzienne to pod nosem powiedziałem tylko "kur** jasna co ja znowu narobił?" i nie wiedziałem, czy zawieźć go na złom czy do lakiernika :) hehe

Obrazek

na to chwile to tyle...w głowie plany na jakis drobny swap, drobna modyfikacje układu hamulcowego, ale tarcz z pizzahut i 16sto tłoczkowych zacisków nie bedzie, 19 cali tez raczej nie bede upychał bo szkoda mi sierpów ciac :)


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Mk1 Cabrio Bordeaux Etienne Aigner 90'
Post: 13 maja 2017, 19:46 
Startujący forumowicz

Rejestracja: 28 sie 2016, 09:25
Posty: 3
Samochód: Golf
Rok produkcji: 1989
Zaawansowanie prac: 1%
bardzo fajne egzemplarze ładnie się prezentują, a czerwony jak wpadnie ori wnętrze to będzie petardaaa aż pozazdrościć ;P chyba muszę się wybrać do pomorskiego na jakiś browar, żeby pooglądać te cacka i wybrać kilka części z tych Waszych garaży :D


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Mk1 Cabrio Bordeaux Etienne Aigner 90'
Post: 16 maja 2017, 21:41 
Pieszy

Rejestracja: 13 kwie 2017, 23:03
Posty: 5
Samochód: Mk1 Cabrio Bordeaux Etienne Aigner
Rok produkcji: 1990
Zaawansowanie prac: 99%
no po mału pracuje nad bordusem, nadal sie maluje, a co do odwiedzin to serdecznie zapraszamy, dla kazdego cos miłego sie znajdzie :)


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net