Dzisiaj jest 09 maja 2024, 15:47


Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: vw golf mk1 D 79r.(1.8 16v ADL)by sikor
Post: 30 gru 2016, 19:26 
kierowca VW Golf

Rejestracja: 19 lut 2014, 10:39
Posty: 58
Lokalizacja: Lublin
Samochód: Golf mk1
Rok produkcji: 1982
Zaawansowanie prac: 1%
niezbyt ciekawie przezentuja sie poprzecznice jak i podloga :P


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: vw golf mk1 D 79r.(1.8 16v ADL)by sikor
Post: 31 gru 2016, 10:13 
VW wyjadacz forumowy
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 gru 2012, 00:29
Posty: 270
Rok produkcji: 0
Zaawansowanie prac: 1%
sikor pisze:
najnowszy85@o2.pl pisze:
Ten tunel na trzy zegary to niekoniecznie . Ogarnij starego typu , jak waska to wąska :)


mam starego typu ale ja wolę na 3 zegary. i kto powiedział że jak wąska lampa to musi być starego typu. Każdy robi jak on chce a nie że ktoś będzie komuś coś narzucał. Ja mogę posłuchać rad ale i tak zrobię jak ja chcę bo każdy robi projekt dla siebie i jemu ma się podobać a nie innym bo nie inni będą jeździć tym autem tylko JA.


Ja tylko wyraziłem swoją opinię , zrobisz jak zechcesz , twoje auto twoja wizja . Nie spinaj sie tak bo NIE MA O CO

Szczęśliwego Nowego Roku .


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: vw golf mk1 D 79r.(1.8 16v ADL)by sikor
Post: 01 sty 2017, 15:10 
Początkujący kierowca

Rejestracja: 01 lut 2016, 20:43
Posty: 29
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Samochód: VW Golf mk1
Rok produkcji: 1979
Numer GG: 5820789
Zaawansowanie prac: 1%
arabe pisze:
niezbyt ciekawie przezentuja sie poprzecznice jak i podloga :P


poprzecznice już mam używane ale w igła stanie. I kupiłem nowe panele podłogowe oraz nowy panel dolnej części pasa przedniego.

najnowszy85@o2.pl pisze:
sikor pisze:
najnowszy85@o2.pl pisze:
Ten tunel na trzy zegary to niekoniecznie . Ogarnij starego typu , jak waska to wąska :)


mam starego typu ale ja wolę na 3 zegary. i kto powiedział że jak wąska lampa to musi być starego typu. Każdy robi jak on chce a nie że ktoś będzie komuś coś narzucał. Ja mogę posłuchać rad ale i tak zrobię jak ja chcę bo każdy robi projekt dla siebie i jemu ma się podobać a nie innym bo nie inni będą jeździć tym autem tylko JA.


Ja tylko wyraziłem swoją opinię , zrobisz jak zechcesz , twoje auto twoja wizja . Nie spinaj sie tak bo NIE MA O CO

Szczęśliwego Nowego Roku .


nikt się nie spina tylko piszę co myślę.
dzięki za życzenia i również życzę Tobie i Wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku oby był Obfity w Modzeniu naszych Projeków :)


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: vw golf mk1 D 79r. by sikor
Post: 08 sty 2017, 11:28 
Początkujący kierowca

Rejestracja: 01 lut 2016, 20:43
Posty: 29
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Samochód: VW Golf mk1
Rok produkcji: 1979
Numer GG: 5820789
Zaawansowanie prac: 1%
z części blacharskich nowych zostało pokupione:2 panele podłogowe, poszycie dolne pasa przedniego, reperaturka podszybia. zdjęcia z aukcji bo z racji bycia w Irlandii nie mam możliwości zrobienia ich samemu.

ObrazekObrazekObrazek

kupiłem też poprzecznice podłogi oraz osłony kielichów tylnych wszystko z auta przeznaczonego do rozbiórki ale na razie nie posiadam zdjęć.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: vw golf mk1 79r. by sikor
Post: 25 cze 2017, 18:16 
Początkujący kierowca

Rejestracja: 01 lut 2016, 20:43
Posty: 29
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Samochód: VW Golf mk1
Rok produkcji: 1979
Numer GG: 5820789
Zaawansowanie prac: 1%
Witam po małej przerwie.
Jakiś czas mnie nie było ale to dlatego że trwała walka z blacharzem który leciał w h..ja. Cały czas mnie zapewniał że coś tam dłubie a potem nie odbierał tel przez 3 miesiące, w końcu poprosiłem kuzyna by pojechał sprawdzić co jest grane z racji że ja jestem w Irlandii i co się okazało?! golf stał w tym samym miejscu co go zawiozłem przez prawie rok kompletnie nic nie ruszone części blacharskie które kupiłem i zostały wysłane do niego były w aucie nawet nie sprawdził czy wszystko jest co zamówiłem, Następnie po burzliwej rozmowie telefonicznej auto zostało zabrane i przewiezione do warsztatu kolegi który się zadeklarował że ogarną blachę i lakier. niedawno z Kolegą otworzyli swojA działalność i dłubią całkiem nieźle.

W głowie pojawiły się nowe plany co do silnika więc 1.8 16v ADL został sprzedany i obecnie na razie nie ma żadnego silnika na stanie ale to tylko do września bo w tym terminie będę w Polsce.

udało się też zakupić fotele recaro:
jak będę w polsce to pojadą wraz z kanapą i boczkami do obszycia.

Obrazek Obrazek


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: vw golf mk1 79r. by sikor
Post: 27 cze 2017, 11:59 
VW wyjadacz forumowy
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2013, 09:58
Posty: 314
Lokalizacja: Skrzyszów
Samochód: GOLF MK1 FORMEL E
Rok produkcji: 1981
Zaawansowanie prac: 51%
Moze i dobrze ze ten poprzedni blacharz bo przy jego podejsciu do roboty mogło by sie to złączyć jakąś fuszerką.U mnie było tak ze musiałem wycinać nowo wstawione progi i rep.błotnoków bo było to tragicznie wstawione, bez zachowania odpowiednich przerw między elementamin,pozdro

_________________
http://vwmk1-garage.pl/forum/viewtopic.php?f=4&t=814


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net