Dzisiaj jest 18 kwie 2024, 09:53


Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Golf MK1 Formel E by JohnTitor
Post: 04 mar 2018, 23:10 
kierowca VW Golf
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 sie 2015, 11:08
Posty: 91
Lokalizacja: Zamość
Samochód: VW GOLF MK1
Rok produkcji: 1981
Zaawansowanie prac: 25%
padlak pisze:
Piekny :) sam robiles swapa?

tak

_________________
CultStyleZamosc


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Golf MK1 Formel E by JohnTitor
Post: 30 gru 2018, 14:46 
kierowca VW Golf
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 sie 2015, 11:08
Posty: 91
Lokalizacja: Zamość
Samochód: VW GOLF MK1
Rok produkcji: 1981
Zaawansowanie prac: 25%
Witam wszystkich. Jako że kończy się rok chciałbym zrobić małe podsumowanie sezonu 2018.

Na samym początku wymieniłem turbo. Starą K03S zastąpiła hybryda K03s na zimnej stronie K04. Turbo wykonał Geremi. Powodem wymiany był niebieski dym z wydechu. Zmieniłem również TIP na taki z kwasiaka.

Od samego początku od kiedy mam to auto miały byc w nim tylko jedne felgi i żadne inne. Mowa oczywiście o BBS RF. I odkupiłem 17nasto calowe RFy o forumowicza Sucinam. Koła wymagały sporego nakładu pracy i środków za które można by kupić nie najgorsze daily ale było warto. Koło robi robotę. Wrażenia z jazdy są zdecydowanie lepsze niż na 15stkach z naciągiem. Auto choć wizualnie jest nisko poszło do góry. Cały sezon bez żadnej przecierki podwoziem.

Wykonałem również replikę CAE Shiftera. Biegi wchodzą szybko i krótko ze specyficznym kliknięciem. Wzbudza to podziw.

Nie obyło się oczywiście bez awarii. Podczas przejazdu i obfitym deszczu zamokło ECU i musiałem wracać 200km na trzech garach. Po otwarciu puszki ECU okazało się że z powodu wilgoci spalił się taki czip (taki czarny klocek) który odpowieda za prace wtrysków. Teraz w aucie siedzi sterownik z jakiegoś Audi.


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Udało się również złożyć komplet Big brakes na przód. Zaciski brembo 4tłok z E38, tarcza scenic przetoczona na 300mm i adaptery custom. Jednak moje piekne felgi nie mieszczą zacisków i całość musi jescze poczekać na półce na zmianę wizji.

Obrazek

Pozdrawiam

_________________
CultStyleZamosc


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net