Dzisiaj jest 09 maja 2024, 10:20


Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Sprzedam swojego Golfa 1,5D(Gdynia i okolice)
Post: 02 cze 2019, 11:57 
Pasażer w VW

Rejestracja: 20 lip 2018, 08:20
Posty: 18
Samochód: Golf CL 1.5D
Rok produkcji: 1979
Zaawansowanie prac: 75%
Witajcie,
niestety przyszedł czas pożegnać się ze swoim Golfem.
Samochód mam od 14 lat , bardzo chwaliłem sobie jego ekonomię (4-5l/100km) jako młody kierowca, potem zaczął się bakcyl na jego kompletowanie , naprawianie . Teraz niestety muszę go sprzedać gdyż nie mam już zbytnio czasu się nim zajmować , a szkoda by niszczał.

Golf według nr jest z roku 1979 (vin bity na kielichu) silnik 1,5D o symbolu CK. Jednak tylny pas jest na szerokiej lampie , a wnętrze z nowszego modelu.

Co do stanu samochodu , jakiś czas temu (2 lata temu) była w nim robiona blacharka (podłoga, , progi, drzwi i błotniki były wymieniane). Jednak fachowiec który się tego podjął był .....(niecenzuralne słowo) partaczem , i po prostu spasowanie jak i położony lakier (zabezpieczenie przed korozją ) nie zachwyca.
Dlatego też polecam zająć się tym czym szybciej by to wyprostować , bo części w nim są praktycznie nowe , a przez zły montaż dużo traci.
Mi już nie chce się w to bawić, wystarczyła wojna z partaczem , a jak mówiłem niemam już czasu na ten projekt.
Dorzucam części karoserii jakie gdzieś się walają w garażu tj. Maska przód ,klapa tył (stan słaby ale jest oryginalna szyba.
Dorzucam też komplet foteli jakie kiedyś były zamontowane (ale aktualnie nadające się do wymiany tapicerki) i stare boczki drzwi.
Silnik remontowałem samemu kompletnie w 2008 roku, była też regenerowana pompa, wymienione końcówki wtrysków,sprzęgło, chłodnica , nagrzewnica i wiele innych,od tego czasu przejechał może 40tys km. Olej wymieniany minimum raz do roku , jeździ na półsyntetyku Castrola. Zero wycieków oleju z silnika

Skrzynia biegów 4ka o krótkich przełożeniach , w stanie dobrym. Do zakupu dorzucam drugą skrzynie 5tkę o oznaczeniu 4s. (tzw 4+E).

Po za tym drobne części wnętrza, półosie, przeguby , coś od zawieszenia, drugi komplet felg z zimówkami.

Piszę wszystko szczerze bo chce by samochód trafił do świadomego człowieka który odświeży to auto i da mu drugie życie .

Cena 7,5tys zł myślę że nie jest wygórowana jak na to co dostajecie.
Na żywo możemy negocjować.


Zdjęcia prezentują sprzedawane auto w zeszłym sezonie , jak ktoś będzie chciał to zrobię aktualne fotki .

Zainteresowanych zapraszam na priv gdzie podam nr kontaktowy .


Załączniki:
golf-5.jpg
golf-5.jpg [ 118.99 KiB | Przeglądany 3717 razy ]
golf -1.jpg
golf -1.jpg [ 108.31 KiB | Przeglądany 3717 razy ]
golf-6.jpg
golf-6.jpg [ 126.01 KiB | Przeglądany 3717 razy ]
golf14.jpg
golf14.jpg [ 104.24 KiB | Przeglądany 3717 razy ]
golf16.jpg
golf16.jpg [ 123.99 KiB | Przeglądany 3717 razy ]
Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Sprzedam swojego Golfa 1,5D(Gdynia i okolice)
Post: 03 cze 2019, 19:20 
Pasażer w VW

Rejestracja: 17 lut 2016, 10:06
Posty: 10
Rok produkcji: 0
Zaawansowanie prac: 1%
poki co prawie kupiony (rez)


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Sprzedam swojego Golfa 1,5D(Gdynia i okolice)
Post: 06 cze 2019, 11:05 
Pasażer w VW

Rejestracja: 20 lip 2018, 08:20
Posty: 18
Samochód: Golf CL 1.5D
Rok produkcji: 1979
Zaawansowanie prac: 75%
Nadal wolny, zapraszam.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net