Dzisiaj jest 14 maja 2024, 06:54


Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: cabrio
Post: 26 lut 2017, 11:25 
Pasażer w VW

Rejestracja: 06 sty 2017, 15:11
Posty: 17
Lokalizacja: łódź
Samochód: golf mk1 LD
Rok produkcji: 1982
Zaawansowanie prac: 1%
Witam,
Od dłuższego czasu poszukuje uczciwego egzemplarza do odbudowy , jednak jak wiecie to dość trudne zadanie ;) Nastawiony byłem na coś trzydrzwiowego jednak pojawiła się myśl o cabrio.

I moje pytanko do znawców : Na co powinienem zwrócić szczególną uwagę w cabrio ?? jakieś newralgiczne miejsca ??

Pozdrawiam

_________________
www.boder.com.pl - obróbka cnc


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: cabrio
Post: 26 lut 2017, 20:33 
Pieszy

Rejestracja: 12 sty 2017, 20:28
Posty: 9
Lokalizacja: Biala Niżna
Samochód: golf 1 Cabrio
Rok produkcji: 1983
Zaawansowanie prac: 75%
w cabrio to napewno na stan dachu podsufitki klamek uszczelek bo sam dach z podsufitka to koszt ponad 2tys zł no a reszta to juz raczej to samo co w zwyklej jedyneczce potrzebna na pewno DUZA IlOSC GOTÓWKI!!!:D pozdro https://www.facebook.com/marcin.kmak.7 na mojej tablicy z fb znajdziesz filmik z mojej roboty samochod nie gotowy ale pochłonął kasy ze hoho wlasnie przymierzam sie w maju na robienie calego dachu juz mam praktycznie wszystko umówione


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: cabrio
Post: 26 lut 2017, 21:48 
Początkujący kierowca

Rejestracja: 11 gru 2016, 14:05
Posty: 43
Samochód: Cabrio + LX + Caddy
Rok produkcji: 87
Zaawansowanie prac: Mam kilka aut
Zwróć uwagę na rynienkę z tyłu budy do której mocowane jest poszycie dachu - potrafią tam się chować niezłe kwiatki(parchy). Progi zazwyczaj są ok. A reszta jak w blaszaku. Mocowanie belki tył. Rura wlewu paliwa i otaczająca ją blacha. Cabrio zazwyczaj zachowane lepiej jak blaszaki bo młodsze. Dachu się nie bój bo i tak co kilkanaście(czasem kilka) lat trzeba go wymienić. Co do silnika to szukał bym tylko 1.8 bo w cabrio 1.6 nie daje przyjemności "swobodnego" przemieszczania sie - chyba że planujesz swapa to obojętnie. Jak masz jeszcze jakieś konkretne pytania to wal.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: cabrio
Post: 26 lut 2017, 22:57 
Pasażer w VW

Rejestracja: 06 sty 2017, 15:11
Posty: 17
Lokalizacja: łódź
Samochód: golf mk1 LD
Rok produkcji: 1982
Zaawansowanie prac: 1%
Dzięki za podpowiedzi. Co do dachu to z góry zakładam że będzie do wymiany :) We wtorek jadę sprawdzić jeden egzemplarz i zobaczymy jak się sprawa rozwinie.

_________________
www.boder.com.pl - obróbka cnc


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net